AFSAD SOKAKTA FOTOĞRAF ATÖLYESİ

Atölye Eğitmeni        : Doğanay Sevindik
Atölye Tarihleri         : Ekim 2021
Atölye Gün                 : Cumartesi Günleri

Atölyemiz pandemi öncesi başlamış olup , çevrimiçi yapılamadığından tamamlanamamış ancak belirtilen  tarihte önceki katılımcılar ile devam edilecektir. 

“SOKAKTA FOTOĞRAF” ATÖLYESİ
“ Sokak Hayattır…”

Sokak oyun yeridir, sokak okuldur, sokak arkadaşlıktır, sokak sohbet yeridir, sokak alışveriştir, sokak
eylem yeridir, sokak düğün yeridir, sokak kimsesizlerin ve evsizlerin evidir, kısaca sokak hayattır ve
sokaksız hayat düşünülemez…


Sokaklarda dolaşıp, sokaklarda yaşananları, tesadüfleri, sürprizleri, olayları, insanları ve sokağa dair her şeyin fotoğrafını çekeceğiz.
Sokakta fotoğraf çekemiyorum, insanlarla iletişim kuramıyorum diyenlerle 43 yıllık bilgi, tecrübe ve  deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Atölye Eğitmeni        : Doğanay SevindikAtölye Tarihleri         : Ekim 2021Atölye Gün                 : Cumartesi Günleri Atölyemiz pandemi öncesi başlamış olup , çevrimiçi yapılamadığından tamamlanamamış ancak belirtilen  tarihte önceki katılımcılar ile devam edilecektir.  “SOKAKTA FOTOĞRAF” ATÖLYESİ“ Sokak Hayattır…” Sokak oyun yeridir, sokak okuldur, sokak arkadaşlıktır, sokak sohbet yeridir, sokak alışveriştir, sokakeylem yeridir, sokak düğün yeridir, sokak kimsesizlerin ve evsizlerin evidir, kısaca sokak hayattır vesokaksız hayat düşünülemez… Sokaklarda dolaşıp, sokaklarda yaşananları, tesadüfleri, sürprizleri, olayları, insanları ve sokağa dair her şeyin fotoğrafını çekeceğiz.Sokakta fotoğraf çekemiyorum, insanlarla iletişim kuramıyorum diyenlerle 43 […]