Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

AFSAD Yayını KONTRAST Dergisi’nin İnteraktif Yarışması

14 Aralık 2019 @ 23:30

Kontrast’tan Davet Var! “Kontrast İnteraktif” ☆ Konu: BALKON
Yarışma devam ediyor.

Gündelik hayatın koşuşturmacası içindeki detaylar, bazen öyle bir şekilde önümüze gelir ki duygularımız harekete geçer, kendimizi başka yerlerde buluruz. Böylece sıradan nesneler bir sanat eserine dönüşür.

Önümüzdeki üç sayıda gündelik hayatımızın üç önemli alanındaki yaşanmışlık hislerinin peşinde olacağız. Bu yaşanmışlık hissi, evimizin içinde, hızla akan şehir hayatında, hem geçmişimizde hem de hayallerimizde olan kırsalda bıraktığımız izlerle var oluyor.

Ve ilk odağımız Balkonlar!

Hem evimizin içi hem de dışı… Sokağa açılan, dışarının hareketliliğini evimize taşıyan ama bir yandan kendi içimize dönmemizi sağlayan balkonlar… Bazen depo, bazen hava alma, oturma yeri. Rengarenk çiçeklerin, zarif dolapların, lezzetli kahveler içtiğimiz masaların, oturup soluklandığımız sandalyelerin, uçuşan perdelerin, çerçevelerin ve daha bir sürü şeyin olduğu evimizin en özgür alanı… Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da okuyucu ve takipçilerimizden interaktif projemize katılımınızı bekliyoruz.

#Kontrast55_balkon hashtag’i ile kendi Instagram sayfalarınızda 14.12.2019 tarihine kadar paylaşacağınız fotoğraflarınız arasından seçeceğimiz 3 katılımcıya RNB Cafe’den farklı coğrafyalardan dört farklı kahve + Kontrast Derginin son sayısı hediye!

Katılım için tek koşul @kontrastdergi, @rnbcoffeeshop ve @rnbpluscoffeeshop Instagram sayfalarının takipçisi olmanız. Sonuçları 21 Aralık 2019 tarihinde Kontrast Dergi sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.
Takipte kalın!

Yayın Görseli: İrem Siyahgöz

Detaylar

Tarih:
14 Aralık 2019
Saat:
23:30
Etkinlik Kategori:
,